۲۰ خرداد

دوربین مدار بسته در کارخانه ها

در کارخانه های صنعتی، تجهیزات و امکانات دوربین مداربسته CCTV ممکن است جهت مشاهده قسمت های یک فرایند، از اتاق کنترل مرکزی مورد استفاده واقع شود. به عنوان مثال هنگامی که محیط کار برای حضور انسان ها مناسب نباشد این سیستم به کار برده می شود.

دوربین مدار بسته

سیستم های CCTV ممکن است به طور پیوسته عمل نمایند یا تنها نیاز به پایش رویداد خاصی باشد.

 

شکل پیشرفته تر دوربین مدار بسته، به صورت ضبط ویدئویی دیجیتال DVR ضبط ویدئویی را برای سال های متوالی با تنوعی از گزینه های کیفیت و عملکرد و ویژگی های خوب ( مانند تشخیص حرکت و هشدارهای ایمیل) برای شما خدمات خوبی را فراهم میاورد.

اخیرا دوربین های مداربسته غیر متمرکز با ویژگی ادرس دهی با IP، برخی وسایل مجهز به حسگرهای مگاپیکسلی با حمایت از ضبط مستقیم در وسایل ذخیره سازی متصل به شبکه یا فلش های داخلی در عملیات مستقلی مطرح گردیده اند. نظارت عمومی بالاخص با استفاده از دوربین مدار بسته  در بسیاری مناطق سراسر دنیا متداول است. طی سال های اخیر، کاربرد دوربین های متصل به بدن BWV ( جهت کاربردهای قانونی به منظور نظارت بر تعامل عموم و ضبط صحنه های جرم) به عنوان شکل جدید نظارت معرفی شده است.

دوربین مداربسته

مرتبط ها را ببنید:

اشتراک

نظر (۱)

صابر
خرداد ۲۱, ۱۳۹۵ پاسخ

با کمال تاسف کارخانه ارج هم بعد از هشتاد سال تعطیل شد. امکانات و ماشین ها و دستگاه ها و حتی در دوربین مداربسته کارخانه با اینکه دست دوم است میشه خریداری کرد.

ارسال نظر