۱۱ اردیبهشت

نصب دوربین مدار بسته در ۵ مرحله – راهنمایی با تصاویر

سیستم های دوربین مدار بسته در زندگی روزمره ما با نگرانی امنیت داره توسعه پیدا میکنه.

چگونه هر فرد سیستم نظارت تصویری خود را بسازد و بر نیازهای شخصی خود و بودجه مالی اش طراحی و خرید و نصب کند. با این حال، نصب و راه اندازی کل سیستم ، بداند که چقدر کابل می برد که در آن بودجه اش را تنظیم کند و داکت خریداری کند و کابل و برق و تلفن و شبکه اضافه هم عبور بدهد.

دوربین مدار بسته کابل اتصال نصب

مرحله ۱ – بدانید چی بدست میارید با پکیجی که میخواهید راه اندازی میکنید.

اولین چیزی که من با استفاده از برای مقابله با یک محصول تازه خریداری قطعا درک کل محصول خود باشد. من معتقدم که بسیاری از شما ساخته شده است تصمیم گیری آگاهانه قبل از شما در یک کیت دوربین مدار بسته DVR سرمایه گذاری کند. اگر شما مراحل زیر را دنبال و استفاده از راهنمایی من در اینجا ذکر شده ، در نهایت شما می خواهید پیدا کردن – آن است که سخت به نصب یک سیستم کل.

دوربین مدار بسته را خودتان نصب کنید

نکته ی اول: بسته بندی دوربین های مدار بسته ی خریداری شده را باز کنید و از بین بردن تمام محتویات در بسته و کشف کردن آنچه هر بخش است و یا اگر هر چیزی است شامل نمی شود بر اساس کتابچه راهنمای کاربر.

نکته ی دوم: دراز بکش و همه چیز را در کادر روی یک سطح صاف . ارائه بصری اولیه به یک کیت محصول پیچیده به شما کمک خواهد گرفت محتویات محصول قبل از نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی محصول خود را.

نکته سوم: اقلام مرتب سازی بر مشابه در کنار یکدیگر برای آشنایی بیشتر و گرفتن آسان است. به عنوان مثال، کیت همراه با چهار دوربین با کیفیت بالا آنالوگ ، هر دوربین به کابل برای اتصال به یک منبع قدرت و همچنین DVR. من دوربین مدار بسته و کابل قرار داده با هم، و آن ثابت می شود راحت تر یک بار من شروع اتصال برق و کابل
در حال حاضر، شما آماده برای حرکت به مرحله بعدی می باشد.

مرحله ی ۲:  DVR خود را به برق، پورت USB موس و اتصال به مانیتور

پس از اخذ درک بهتر از هر بخش از سیستم، شما در حال حاضر رسما از حرکت به مرحله ۲٫ من به شما نحوه اتصال DVR خود را به قدرت، موس USB و مانیتور نشان می دهد.

اول، استفاده از کابل برق و اتصال دوربین مدار بسته یک طرف به طرف رابط DC-12V در پشت DVR خود را ، دیگرمستقیما به یک منبع قدرت. شما سیگنال نور در کنار رابط اترنت روشن تا حق دور متوجه خواهید !
دوم، به سادگی در موش یواس بی وصل به هر یک از رابط USB به استفاده از آن به عنوان یک ابزار کنترل برای مانیتور. به DVR که من تا به حال دو رابط USB 2.0 در پشت و یکی در جلو پس از آن پشتیبانی از کنترل مانیتور ، تهیه پشتیبان USB و همچنین کارت شبکه های بی سیم در کل سه کار به طور همزمان .

سوم، بسته به انتخاب مانیتور خود را ، شما می توانید رابط VGA یا HDMI رابط استفاده کنید. اتصال VGA سه ردیف ۱۵ پین DE- 15 اتصال است که معمولا در بسیاری از کارت های گرافیک، مانیتور کامپیوتر، و مجموعه های تلویزیونی با کیفیت بالا پیدا شده است. رابط HDMI، از سوی دیگر ، با پشتیبانی از استاندارد، افزایش یافته است، و یا ویدئو با کیفیت بالا ، به علاوه چند صوتی دیجیتال در یک کابل . در اینجا، من با استفاده از صفحه نمایش کامپیوتر من به عنوان مانیتور بنابراین من رابط VGA را انتخاب کرد.

مرحله ۳ – به DVR و منبع تغذیه اتصال دوربین خود را

وقتی که من به این مرحله اقدام ، متوجه شدم تمام ورودی های ویدئویی و رابط خروجی اتخاذ رابط BNC و کابل کواکسیال استفاده از کانکتور BNC به جای اتصالات RCA معمولا دیده می شود. اگر شما می خواهید برای خرید دوربین های اضافی ، لطفا مطمئن شوید آن را پشتیبانی BNC و یا خرید یک آداپتور RCA به BNC.
برای یک نشانه بهتر ، من این عکس را در صفحه محصول Floureon آمازون فوق العاده مفید به خصوص اگر شما با رابط ها و پروتکل آشنا نشد .

 

مرتبط ها را ببنید:

اشتراک

نظر (۱)

صابر طباطبایی یزدی
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵ پاسخ

اگر مردم یاد بگیرن که خودشون با کمی آموزش دوربین مدار بسته رو هم خودشان نصب کنند حداقل تاثیر روی انتخاب پیمانکار خوب داره

ارسال نظر